Konkurencija


Šias laikais visose gyvenimo srityse yra konkuruojama. Labai didelė konkurencija yra juntama ir tarp interneto portalų.

Turbūt visi žino, kad šiuo metu vyksta didelė konkurencija tarp naujienų portalų: DELFI, BALSAS, ALFA, LRYTAS. Mano nuomone, šie keturi projektai kovoja dėl lyderio pozicijų Lietuvoje. Praėjusio mėnesio duomenimis, lankomiausia Lietuvos svetainė yra DELFI.LT. Tačiau, šis projektas sulaukia vis didesnės konkurencijos, nes likę trys tinklapiai siūlo vis įdomesnį ir modernesnį naujienų pateikimą.

Panaši konkurencija vyksta ir tarp pažinčių portalų: ONE, DRAUGAS, FRYPE, bei naujai atsiradęs tarptautinis projektas FRIENDSCLUB. Tik lažkaip labai įdomu, kad pastarasis projektas labai jau panašus į populiarųjį ONE. Turbūt kaip daugelis ir galvojate, šioje tinklapių kategorijoje lyderis yra ONE, kuris praėjusį mėnesį buvo antroje vietoje (po DELFI), pagal unikalių lankytojų skaičių.

Šis įrašą sumaniau parašyti, kai netyčiom užklydau į naujai susikūrusią svetainę . Ši nauja svetainė skirta rasti savo bendraklasius ar senus pažįstamus iš senų mokyklos laikų. Bendraklasiai.lt – svetainė tik pradedanti veikti, todėl vartotojų tikrai nedaug. Kai užsiregistravau į šią svetainę, tikrai neradau nei vieno pažįstamo. Visiškai priešingai yra apsilankius jau senai gyvuojančiame portale KLASE.LT. Nors norint daugiau galimybių reikia už jas susimokėti, tačiau naujai susikūrusiam kunkurentui teks tikrai daug pasistengti, kad suviliotų daug naudotojų.


Leave a Reply