Įspūdingas mokslų metų pabaigimas


Štai ir baigėsi antrieji studijų metai. Atrodo dar tik vakar buvo trečio semestro pradžia, o čia jau baigėsi ketvirtas :). Taip kaip prabėgo antras kursas ir kaip 4 sekėsi ketvirtojoje sesijoje papasakosiu kituose įrašuose, nes dabar noriu pasidalinti pastarojo savaitgalio įspūdžiais.

Gegužės mėnesį pradėjus dirbti gyvenimo tempas tapo labai didelis. Reikėjo lėkti tai į darbą, tai vėl į universitetą, tai dar kur teisėjauti. Papramogaut laiko likdavo vis mažiau. O atėjus birželiui, galvą skaudint pradėjo ir artėjanti sesija. Bet viską palengvino žinojimas, kad birželio 11 dieną atsiduosiu šokio ritmui su David Guetta muzika.

Niekad nebuvau dalyvavęs tokio dydžio koncerte, todėl jam vis artėjant negalėjau sulaukti kol su likusiais keliais tūkstančiais žmonių klausysimės vieno geriausių pasaulio DJ muzikos. Kaip pastaruoju metu tapo įprasta visokiuose renginiuose, vakarėliuose dalyvauju kartu su didele draugų kompanija. Dabar mūsų būrelis buvo gana  nedidelis – tik 11 žmonių ;D Kažkada bekalbant apie artėjantį koncertą, kažkas pasiūlė panašiai apsirengti. Pradžioje galbūt tai atrodė šiek tiek kurioziška, bet galiausiai visi sutiko.

David Guetta koncertas - Draugų kompanija

Na ir kaip jum? Man tai visai patiko 😉 Net rengiant fotosesiją šalia šitos sienos sudominome teisėsaugos pareigūnus 😀 O važiuojant viešuoju transportu tikrai susilaukėme įvairios žmonių reakcijos, juk nevisada gali pamatyti gausią kompaniją apsirengusią beveik vienodai 😉

Vos atvykus į Litexpo pasitiko didelis garso kiekis, daug žmonių ir daug apšvietimo bei efektų. Kaip Gintaras jau rašė (dar vienas blogeris iš dalyvių) gerą pradžią pagrindiniam renginio akcentui davė ir apšildantys DJ. Tačiau visi vis laukė pačio David’o. Jis ant scenos pasirodė apie 1 valandą ir galutinai užvedė susirinkusią minią. Visa sklindanti muzika, ją papildantys šviesos efektai. minios šėlsmas – visa tai buvo beprotiška. O tas karštis…. Po keletos minučių buvau šlaput šlaputėlis, tačiau tai tik dar labiau sukūrė gerą įspūdį. O kai kartas nuo karto pasirodydavo Kryoman robotai, buvo paleidžiamos azoto patrankos. atrodė, kad niekur nenori išeiti.

KRYOMAN robotas

Kitą dieną po koncerto galvojau, galbūt tikėjausi šiek tiek kitokios muzikos (labiau žinomesnės). Nors kita diena buvo sunkoka (grįžau 5 val. ryto), bet per daugiau nei 6 šokio valandas iškroviau visą save, atsikračiau tos slėgusio nuovargio. Dabar jaučiuosi toks atsipalaidavęs, norintis toliau smagiai leisti vasarą.

Pabaigai, noriu padėkoti visiems buvusiems kartu ir palinkėti visiems pabaigti sesiją be skolų ir panašaus tipo renginyje 😉 Geros vasaros 😉

P.S. Koncerte sutikau ir susipažinau su dar viena blogere – Indre


3 responses to “Įspūdingas mokslų metų pabaigimas”

  1. Aš tai labai norėjau nuvykti, tik kad labai durnai išpuolė. Tiesiai tarp brandos egzaminų. Labai sunervino toks reikalas. Nes labai daug pažįstamų važiavo į šį pasirodymą. O atsiliepimai dar labiau nervino, nes girdėjau tik “nerealu” “nuostabu” ir t.t. Bet tikiuosi į sekantį koncertą nuvykti (jei toks bus)

    P.S. Dėl neseniai praskriejusios lietuvių kalbos įskaitos galiu pasakyti, jog “pabaigai” yra nevartotinas žodis, nes ne pabaigai, o skaitytojams rašai, labiau tinka pabaigoje, apibendrindamas. 😀 (kaip iš laidelės “žodis ne žvirblis” 😀 )

Leave a Reply