www.kambariokas.eu – surask sau kambarioką

Na štai pagaliau dienos šviesą išvydo naujas projektas – www.kambariokas.eu. Jau senai norėjau sukurti panašaus tipo svetainę, tačiau vis pritrūkdavo laiko ir žinių. Pastaruoju metu daug gilinausi į PHP galimybes, todėl pavyko šį ta sukurti.

www.kambariokas.eu – svetainė skirta visiems ieškantiems kambario draugo. Nors Lietuvoje pilna skelbimų portalų, tačiau tokio tipo specifinės svetainės yra retos ir labai naudingos. Užsukus į svetainę jums tereiks pateikti savo skelbimą ir laukti susidomėjusių žmonių skambučių. Norėdami patalpinti skelbimą užtruksite iki 5 minučių, nes nereikalingos jokios registracijos.

15 thoughts on “www.kambariokas.eu – surask sau kambarioką

 1. Pingback: Tweets that mention Gedzis Blog’as » www.kambariokas.eu – surask sau kambarioką -- Topsy.com

 2. Gediminai, nuimk prašau rėmelį nuo pagrindinės lentelės, padaryk jį lengvesnį, labai rėžia akį 🙂

  O bendrai tokio projekto sėkmė priklauso ne nuo tavo PHP žinių, o nuo to, kad žmonės užeitų ir pildytų skelbimus. Ir, be abejo, rastų kambariokų ir tau būtų dėkingi 😉 Ko tau ir linkiu 🙂

 3. Dėkui Povilai 🙂 Atkreipsiu dėmesį į pastabas.
  Programavimas tai čia toks labai primityvus, tačiau vistiek reikėjo padirbėti it tobulinti toliau 🙂

 4. Ehh… įdomus projektas 🙂 tik vienas minusėlis – kadangi tu visus parametrus perdavinėji per GET’ą, tai google’as nelabai ras tavo pačių skelbimų, nes jis bla.php ir bla.php?id=1 ir bla.php?zzz=ggg laiko vienu ir tuo pačiu puslapiu lygtais. Tad tau reikėtų pasidomėti url routingu. Principas gana paprastas, o ir darbo neturėtų būti labai daug… ehh, google išmetė vat tokį manual’ą: http://www.phpaddiction.com/tags/axial/url-routing-with-php-part-one/ 🙂 išbandyk 🙂 O šiaip šaunuolis, sveikinu su baigtu projektu! (paprastai programuotojams būtent pabaigti projektą ir būna sunkiausia 😀 )

 5. Sveikinu baigus projketą ir norėčiau pasiūlyti upgreidą 😉 Dabar lieka neaišku ar ieškantysis turi jau nuomuojasi butą ir ieško sugyventinio ar tai benamis ieškantis kambarioko 😉

  Manau tai gana svarbu 🙂
  P.S. Bandžiau susirasti žavią kambariokę, bet nėra nė vienos nuotraukos 🙂

 6. Pingback: Gedzis Blog’as » Atsinaujinęs www.kambariokas.eu

 7. Pingback: Gedzis Blog’as » Praėjo metai ir mes tobulėjam toliau

Leave a Reply