Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Studentiška televizija

  0
  scissors
  2009/03/03GedzisIT

  image

  Šiandien netikėtai aptikau internetinį projektą.Šis projektas – “Netiks TV”. Manau ši televizija turėtų sudominti studentus ar belaukiančius studentavimo.

  Šios televizijos reportažus galite pamatyti užsukę į www.netiks.lt. Visi reportažai yra skirstomi į dvi kategorijas: profesija:studentas ir visiška nesąmonė. Kiekvienas reportažas yra parengtas aktualia tema arba atliekant tam tikrus tyrimus.

  “Netiks TV” nepamiršo ir blogų. Viename reportažų pasirodo Džiugas iš nežinau.lt, bei Ežiukas. Jie kalba apie tinklaraščius, bei jų populiarinimą. Susidomėjote? Siūlau pažiūrėti, ką jie pasakė.

  Gaila, kad paskutinis atnaujinimas buvo tik vasario 18 d. Tikiuosi, kad greit išvysime naujus reportažus. Tuo tarpu siūlau pažiūrėti, kaip atrodo studentiški bendrabučiai, kaip reikia išgyventi dieną tik su 5 Lt, bei daugelį kitų.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , ,

Palik komentarą

Warning! F528764d624db129b32c21fbca0cb8d6.com has expired. If this is your domain name you must renew it immediately before it is deleted and permanently removed from your account. To renew this domain name visit http://www.NameBright.com