Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Karas Facebook’e

  0
  scissors


  Vis daugiau ir daugiau Lietuvių keliasi į didžiausią pasaulio socialinį tinklą Facebook. Šiame portale galime rasti netik savo pažįstamus ar draugus, bet ir įvairias įmones, grupes.

  Vakar pastebėjau labai paprastą dalyką – krepšinio sirgaliai “kovoja” už savo komandą netik realybėje. Turbūt niekas nenustebs, kad Kauno “Žalgiris” ir Vilniaus “Lietuvos rytas” turi sukurtas grupes Facebook tinkle, kurios vienija komandos sirgalius (daugelis turbūt ir yra nariai).

  Vakar skaitinėdamas naujienas užtikau vieną labai nuliūdinusią. Pasirodo yra sukurta grupė – “I bet I can find 25,000 people who hate BC Žalgiris ! ”. Žinoma, tai tik paprasta grupė virtualiame tinkle, tačiau kam ji tokia reikalinga? Tikrai manau, kad mums nereikia pradėti lygiuotis į Graikijos krepšinio sirgalius, kurie susitikę tikrai neišsiskiria gražiuoju. Juk mes Krepšinio šalis, kam mums reikia sirgalių priešpriešos? Juk kiekvienas turime savo mylimą komandą ir ją palaikykime, o ne pilkime purvą ant kitų Lietuvos komandų.

  Galbūt jau yra, tačiau dar neradau grupės, kurios pavadinimas skambės panašiai kaip naujai sukurtos grupės prieš “Žalgirį”.

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: , , ,

6 komentarai (-ų) apie įrašą - “Karas Facebook’e”

 1. valdemaras

  nuoširdžiai nusijuokiau, Gedai, no offence, bet naivu 🙂

 2. Gedzis

  Na taip, bet ką jau padarysi 😀 😀

 3. wytz

  nu bet patys žaidėjai kursto nesantaiką : http://www.krepsinis.net/news.php?news_id=131437

 4. AS

  Yra jau tokia grupe kaip atsakas į tai I bet I can find 100,000 people who hate vilniaus lietuvos rytas ir ji sparciai auga.( http://www.facebook.com/group.php?gid=256375608644&ref=nf )

 5. Lina

  na tai tiesiog kvaila, jei bent karta sirgaliai pamirstu nesamones ir sirgtu tiesiog uz Lietuva, tai butu lengviau sita visa depresija iveikti ir krepsinye ir kitose srityse.

 6. […] Nesenai rašiau apie tokias gerbėjų grupes kaip “I bet I can find 25,000 people who hate BC Žalgiris ! ”. Kuo toliau, tuo dažniau atsiranda vis įdomesnių grupių, pavyzdžiui: Lažinuos, kad Šalčininkai surinks 50 000 žmonių greičiau nei Vilnius, Lažinuos kad vyrai surinks 200,000 narių greičiau negu moterys bei panašios. Koks gali būti šių grupių pagrindinis tikslas? Mano nuomone, surinkus labai didelį gerbėjų skaičių bus pradėta pardavinėti reklamą ar siuntinėti visiems gerbėjams šlamšto laiškus, galbūt net virusus. […]

Palik komentarą

Jūs turite būti prisijungęs, norėdamas komentuoti.