Asmeninis Gedimino Ubarto tinklaraštis
 • Ir kaip čia viskas buvo…

  4
  scissors
  2012/05/25GedzisGyvenimo įspūdžiai

  Woowww, vat čia dar viena savaitėlė praėjo. Pirmiausia ir svarbiausia žinia – pagaliau galėsiu savo rankose laikyti bakalauro  diplomą. Trečiadienį pristačiau ir “apgyniau” savo bakalaurnį darbą “Taikomųjų programų transformavimas tarp skirtingų išmaniųjų telefonų operacinių sistemų”. Labai džiugu, kad 3 mėnesių darbas buvo įvertintas aukščiausiu pažymiu. Žinant pažymį ir jau galvojant apie diplomo atsiėmimą, “nudžiugino” žinia iš MRU – diplomų įteikime man neteks dalyvauti, nes kaip tik tuo metu būsiu išvykęs. Žinot, kažkaip nenustebau sužinojęs tokį pranešimą. Per 4 metus universitete tiek patyriau, kad kiekvienas paprasčiausias planavimas bent 2 mėn. į priekį dažniausiai nepasiteisina. Kaip sakė mano draugė, universitetas atrodo, ne darželis, bet jokio struktūros – sako vieno, o padaro visiškai kitaip.

  Atsimenat praėjusiame įraše kalbėjau apie darbus susijusius su tinklapio dizainu. Žinokit, tai buvo netik kalbos. Mano draugė sukūrė jau kelis logotipo prototipus, šiandien pradėjau kurti tinklapio dizaino mockus. Viskas žingsniuoja po truputį, nes darbe vis kasdien praleidžiu po 9-10 valandų. Darbas pinigai, bet kasdien kuriant įvairiausias funkcijas, kyla vis naujų idėjų apie įrašų, skirtų FWD.lt, tematiką. Manau, artimiausiomis dienomis turėtų pasirodyti koks paprastas tutorialas apie JS ar CSS.

  Galų galiausiai, vis neapsisprendžiu dėl Interneto konferencijos “Login”. Tikrai norėčiau sudalyvauti ir pasisemti naujų idėjų ir žinių, bei susitikti su daugybe IT žmonių, tarp jų ir FWD komanda. Na tikiuosi, savaitgalis padės šiek tiek pabėgti nuo kompiuterio ir apsispręsti. Taigi gero ir šilto savaitgalio!!!!

   

  P.S. Toks nurautas video prie6 savaitgalį

   

  Dalinkis su draugais:


  Žymos: ,

4 komentarai (-ų) apie įrašą - “Ir kaip čia viskas buvo…”

 1. Tomas

  važiuosi į Login ir palaikysi FWD, čia jau ne jokių kalbų :P

 2. sandra

  O ar sulauksim keturiu metu studiju MRU apibendrintos apzvalgos? :D

 3. kavos ekspertas

  Man taip pat būtų įdomi apžvalga :D

 4. Sandra

  It’s really odd renadig this, because there were two guys working in my old lab (PI and PostDoc) who had families, and were both really candid and open about when they had do dissapear because of them. I have to go collect my kids, can’t make after 6 was a regular, and the best one I heard just a few days before I left was I’ll be off a lot this week, I’m on single-father duty. Maybe I’m just lucky, but most of the guys-with-kids that I’ve worked with seem to treat it as just a normality that there’s some times they just can’t make because of them.

Palik komentarą