Info


Norite apsikeisti reklama ar norite patalpinti mano nuotraukas, įrašus kituose šaltiniuose? Būtent čia rasite reikiamą informaciją, susijusią su šiais dalykais.

Tinklapio turinys apsaugotas –
Lietuviškai apie licenziją – http://www.xn--uleviius-obb.lt/2010/10/17/blogerio-deklaracija-pastabos-ir-papildymai/

Šiais punktais būtina vadovautis, jeigu norite naudoti mano įrašus ar fotografijas savo tinklaraštyje ar portale:

  1. Įrašai ar nuotraukos gali būti naudojami tik nekomercianiais tikslais. Kitais atvejais susisiekti su manimi.
  2. Publikavus įrašą, po juo turi būti nurodyta: Šaltinis: www.gedzis.net arba Šaltinis: Gedimino Ubarto tinklaraštis www.gedzis.net. Abiem atvejais šaltinio pavadinimas turi būti aktyvi nuoroda į tinklaraščio pagrindinį puslapį arba tiesiogiai į įrašą šiame tinklaraštyje.
  3. Publikavus nuotrauką po ja turi būti nurodyta: Autorius: Gediminas Ubartas su nuoroda į tinklaraštį www.gedzis.net.
  4. Taip pat patalpinę įrašą ar nuotrauką savo puslapyje privalote parašyti komentarą po mano įrašu šiame tinklaraštyje, komentare būtina nurodyti nuorodą į kurią buvo nukopijuotas mano parašytas įrašas.
  5. Kopijuodami įrašą, jūs sutinkate, kad jis bus pakoreguotas man pareikalavus.

Jei turite kitų pasiūlymų ar pastebėjimų susisiekite su manimi.

Patinka www.gedzis.net tinklaračio tematika ir norėtum apsikeisti reklama? Tai rašyk man el. paštu gedisu[eta]gmail.com ir atsiųsk savo banerio kodą.

Dėl apsikeitimo 125X125 skydeliais:

  • Mielai apsikeisiu neanimuotais skydeliais kurie yra .Gif .Jpg ar .Png formato kurių dydis 125 x 125 px
  • Apsikeitimas tai – skydelio talpinimas šiame tinklaraštyje ir maniško skydelio talpinimas jūsų tinklaraštyje ar internetiniame projekte (tinklaraščiams teikiu pirmenybę)
  • Pasilieku teisė nesutikti su su apsikeitimu, jei jūsų tinklalapis/tinklaraštis netenkina moralės normų ar mano supratimu gali būti nekorektiškas kai kurių žmonių atžvilgiu.

Mano skydelio kodas:

    <a href=”http://www.gedzis.net” target=”_blank” alt=”Gedzis BLOG’as” title=”Gedzis BLOG’as”> <img src=”http://www.gedzis.net/failai/125X125.gif” width=”125″ height=”125″>

Leave a Reply