Google OS


Google chrome OS

Turbūt jau daugelis girdėjo apie naujai pasirodžiusią Google operacinę sistema. Perskaitęs atsiliepimų ir aš nusprendžiau pasižiūrėti, kas per velnias tas "Chronium OS".

Iškarto galiu pasakyti – OS tikrai skirta tik netbukams, nes visa operacinės sistemos išvaizda kaip ir naršyklės Google Chrome ir galėsime atlikti tik tuos darbus, kurios leidžia "visagalis" internetas. Tik įsidiegus ir pradėjus naudoti šią sistemą, kilo mintis, kad tai ar vienas marketinginis sprendimas, kuris plės Google rinką. Kodėl taip manau? Atsakymas labai paprastas – naudodamas šią sistemą gausi pasinaudoti ir kitomis Google teikiamomis paslaugomis: Google calendar, Google Documents ir kitomis.

Google chrome OS

Norėdami įsijungti šia sistemą, būsime paprašyti įvesti prisijungimo vardą ir slaptažodį – tai mūsų Google sąskaitos duomenys. Jau iškart mes esame priversti turėti Google sąskaitą. Po įvedimo užsikrauna sistema, kuri iškart mus nuves į elektroninio pašto paskyrą. Kadangi sistema dar tik kūrimo versijoje, naudodamiesi ja mes galėsime tik naršyti internete.

Galbūt ateityje po daugybės patobulinimų tokios tipo sistema tikrai bus naudinga ir naudojama netbukuose, bet kol kas dar toli iki šio tikslo. O kiekvienas norinti pats išbandyti šią operacinę sistemą, gali apsilankyti Versme.net ir rasti išsamų aprašymą apie diegimą.

Trumpas video apie Google Chrome OS:


Leave a Reply