Dar vienas naujas tinklapis


Ši sesija universitete kaip niekad daug reikalaujanti. Vienos paskaitos metu rašome strateginį planą, kitos – gilinamės į įvairias sistemas, o galiausiai naršome po į e. verslą, marketingą ir kitus susijusius dalykus. Pastarosios paskaitos užduotis – projektas, kuris pritrauktų vartotojų ir duotų šiokią tokią naudą.

Semestro pradžioje dėstytoja pasiūlę išsirinkti temą, kuri turės atsispindėti visuose projektuose. Buvo daug pasiūlymų, tačiau galiausiai nusprendėm pasirinkti Sveiką maistą. Turėami temą mes pradėjome galvoti, kaip būtų galima viską įgyvendinti ir pasiekti. Dėstytoja neapibrėžė kaip projektas turėtų būti šgyvendintas t..y. mes galime sukurti bet ką – FB programą, blogą, Facebook fanų puslapį ar išleisti kažkokį el. laikraštį.

Mūsų grupė pasirinkimo kryžkelėje buvo atsidūrus daugiau nei N kartų, todėl labai džiaugiausi kai priėjome pagrindinės idėjos – BLOGAS apie NEsveiką maistą. Kodėl būtent nesveikas maistas? Atsakymas labai paprastas – jums dar neatsibodo klausytis visokių “riebių” pasisakymų apie E, Mcdonalds maistą ir visą kitą? Mums atsibodo, todėl mes stengsimės visiškai prešingai pasiekti vartotoją – žiūrėdami į visus šiuos faktorius per juoko, įdomybių prizmę.

Kviečiu visus užsukti į nesveikasmaistas.ismegink.lt ir prisidėti prie mūsų bendruomenės (RSS srautas – http://feeds.feedburner.com/NesveikasMaistas).

O ar kada pagalvojai, kaip atrodo nesveiko maisto piramidė? Ne? Tiesiog spausk čia ir ją pamatysi 🙂


6 responses to “Dar vienas naujas tinklapis”

  1. Pakritikuosiu 😀

    Straipsnių pavadinimai kažkaip negražiai įtelpa.

    Patys straipsniai man matyti (visi ar beveik visi), panašu kad kopijuota iš visokių cha eltė (jei jau kopijuot, tai gražu būtų paminėt straipsnių pabaigose kad tekstas ne originalus (ir jei yra galimybė nustatyti kas autorius, tai jo puslapį paminėti).

    O šiaip sėkmės.

  2. Nežinau, ar problema verta dėmesio, bet „Tinklapis“ (tinko lapas) nėra tas pats, kaip „Tinklalapis“ (hipertekstas). Svetainė nedraugiška vartotojo poreikiams. Nėra AJAX, JS animacijų-tranzicijų, pastebėjau keletą programavimo klaidų, css nesuderinamumų. Svetainė nesuderinama su taikomųjų internetinių programų-svetainių reikalavimais, nepalaiko 640×480 rezoliucijos, visiškai netausoja eilučių aukščio. Antraštės ir poraštės turinys gana neišsamus, trūksta informacijos. Trečiųjų partijų API komponentai nesuderinti („YouTube“ video grotuvas, „Facebook“ socialinio maro dežutė), trūksta jų individualaus pritaikymo. Tai tiek. Gan neblogas darbas.

Leave a Reply