www.gedzis.net planuojama ateitis


Pirmasis Gedzis blogo įrašas buvo iškeptas 2008 metų rugsėjo 7 dieną. (Pirmą kart paminėtas kituose bloguose – 2008 12 06). Per tuos praėjusius 8 mėnesius čia įvyko gana daug permainų:

Galbūt šie pokyčiai nėra labai dideli, tačiau man kaip pradedančiajam tikrai buvo svarbūs. Vakar Edvinas pasiūlė dar vieną blogakciją – papasakok savo ateitį. Kadangi stengiuosi visada sudalyvauti visose akcijose, todėl šiandien ir aš pamėginsiu pasamprotauti, kokia linkme žadu vystyti savo blogą.

Šio tinklaraščio atnaujinimo darbai jau senai suplanuoti, tačiau vis neatsiranda laiko juos pradėti (Vyskta pavasario sesija, bet liko tik 5 dienos). Vienas pirmųjų pakeitimų,kuris bus atliktas – tai išvaizdos pakeitimas. Jau keletą mėnesių galvoje sukasi mintys apie naują išvaizdą, todėl tik pasibaigus sesija jis bus pradėtas kurti, Manau, kad naujasis dizainas bus šiek tiek jaunatviškesnis ir turintis daugiau nuotaikos.

„Išvaizda dar ne viskas, turinys yra viskas“ – toks posakis visiškai atitinka mano mąstymą, tobulinant tinklaraštį. Tikiuosi, kad po dizaino atnaujinimo bus šiek tiek susiaurinta rašymo kryptis, arba bent sukurtos tam tikros temos, kuriomis žadu rašyti. Tarp tų temų tikrai bus studentavimas (mokslai), IT, Programavimas, Įdomybės, Sportas, Nuomonės. Šiuo metu šios temos taip pat egzistuoja, tačiau planuoju padaryti labiau apibendrintas.

Po šių permainų bloge turėtų atsirasti ir naujų pusla, kurie atskleistų mano veiklą, atliktus darbus. Turbūt čia bus blogo ir portfolio hibridas, tačiau tik tol, kol nusipirksiu domeną www.ubartas.lt

Anksčiau minėti bruožai tai tik blogo pokyčiai, tačiau šie pokyčiai reikalingi norint įgyvendinti pagrindinius tikslus dėl kurių aš rašau šį bogą. Šie tikslai yra labai paprasti:

  • Pasiekti 100 (vėliau gal ir daugiu) nuolatinių skaitytojų (dabar 75)

  • Turėti tam tikrą nuolatinių komentatorių ratą.

Na šie pokyčiai turėtų atsirasti artimiausiu metu, tačiau kaip mano blogas atrodys po dviejų metų? Tokį dalyką tikrai sunku numatyti, tačiau manau, kad po tų dviejų ar daugiau metų tikrai būsiu įgyvendinęs dabar sau išsikeltus tikslus ir jau būs suformuluoti naujieji.

Mano nuomone, blogo rašymas tai tarsi tam tikra marketingo panaudojimo dalis. Kiekvienas autorius turi sau užsibrėžtus tikslus ir stengiasi juos įvairiais būdais pasiekti. Jei neina to padaryti daromos įvairios permainos, o kartais net tenka atsisakyti šios idėjos. Tikiuosi, kad niekada nereiks atsisakyti blogo rašymo, nes dabar tai tapo tarsi mano gyvenimo dalimi, tam tikros saviraiškos priemone.


6 responses to “www.gedzis.net planuojama ateitis”

  1. […] hipokratiškiems raštams; Gedzis mano, kad ateities planai bus dabartinių tąsa: rašyti apie tai, ką studijuoja, kuo domisi, ką veikia laisvalaikiu. Pabandysiu ir aš savo surašyti, nors 2-3 metai į priekį atrodo tiek […]

  2. Skaudi patirtis moko, kad nedera viešai užsiminti apie domeno pirkimą. Dažnai “tie bjaurybės” ima ir pasičiumpą tą domeną – spėju ir dabar ne tu spėjei jį įsigyti ( Sveikinu jei visdėlto klystu 🙂 )

    Sekmės įvykdant visus planus 🙂

  3. INferno.lt pavyko atkovoti po pusmečio kai savininkas nebeturėjo kur panaudoti – iki to laiko nerodžiau jokio susidomėjimo ir tai išdegė gana neblogai derantis dėl kainos 🙂

Leave a Reply