Ar tu lauki sesijos?


Kiekvienam studentui – gruodis ir sausis – turbūt vieni nelaukiamiausių mėnesių metuose. Jūs paklausite kodėl? Ogi, atsakymas labai jau paprastas – SESIJA.

MRU biblioteka

Man asmeniškai ši sesija vėl atlekia nežmonišku greičiu. Atrodo, kad tik užvakar buvo vasara, tik vakar vėl pradėjom eiti į universitetą. Tačiau tai tik iliuzija, o realybėje tai liko 3 dienos iki sesijos pradžios, kurios tikrai nelaukiu. Vakarais grįžtant iš varžybų dažnai tenka praeiti pro MRU ir pro universiteto langus matau sausakimšą biblioteką, pilną studentų besiruošiančių paskutiniams koliams, bei artėjantiems egzaminams. Jau nuo šiandien MRU biblioteka dirbs iki 5 val. ryto, todėl naktinėjančių studentų bibliotekoje vis daugės.

Kadangi mano specialybė – Verslo informatika, dalis darbų ir atsiskaitymų yra atliekami kompiuteriu. Šiame semestre viena iš disciplinų –Duomenų bazės ir jų projektavimas. Norėdamas išmokti kuo geriau įtvirtinti savo žinias, aš naudodamas PHP ir MySQL kalbas sukūriau mini projektą, kuris tikrai turėtų padėti administruoti mano prižiūrimą “Masčio” futbolo komandos svetainę. Šis projektas kol kas gana primityvus – tai vieno sezono sporto lygos valdymo sistema. Ją galite išmėginti užsukę į http://lab.sif.mruni.eu/~geubartas/sistema/. Ši paskaita nevienintelė, tačiau apie kitus dalykus ir įgytas žinias papasakosiu po sesijos, specialiai tam skirtame įraše.

image

Jau praėjusiais metais socialiniame tinkle Facebook sukūriau grupę – “Nekenčiu sesijos”. Dabar šios grupės gerbėjų yra daugiau nei 2000. Lietuvoje “Veidaknygės” vartotojų ratas vis plečiasi, todėl noriu paraginti visus, nelaukiančius sesijos prisijungti prie mūsų grupės.

P.S. Iš anksto sveikinu savo tėtį su GIMTADIENIU 🙂


12 responses to “Ar tu lauki sesijos?”

  1. O aš prieš sesiją visada sakydavau.
    „Sesija – atostogos su keliais trūkio taškais (aka egzaminais)“.

    Kadangi daugumos dalykų būdavo kaupiamieji balai, tai jei viskas tvarkoje prieš sesiją beveik visi egzaminai būdavo išlaikyti (t.y. minimum 5 jau garantuoti).

    Iš dalies, tai gerai, kad mažiau streso. Iš dalies blogai, nes niekada nepretendavau į aukščiausius balus iš to išeina, kad motyvacijos jau žymiai mažiau.

  2. Hi Dimitri-Since the page is not being submitted, I’m riunnng into an issue with calling Ajax to return multiple column values. This isn’t working since if I clicked the Add Row button for more than one row the rownum is 0 for all new rows. When the user selects a deptid the values returned are always going to the first row. Is there a work around for this?Thanks,Matt

Leave a Reply